12 czerwca 2017

Zakończyliśmy Zjazd Firm Zarządzania Wierzytelnościami 2017

W sobotę zakończyliśmy Zjazd Firm Zarządzania Wierzytelnościami organizowany przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami. W tym roku wydarzenie to odbyło się w dniach 8-10 czerwca 2017 r. w Krynicy-Zdroju.

Zjazd Firm Zarządzania Wierzytelnościami został podzielony na część formalną (1. dzień Zjazdu) oraz część integracyjną (2. dzień Zjazdu). Formuła tegorocznego Zjazdu umożliwiła podmiotom zewnętrznym wzięcie udziału w tym wydarzeniu oraz pozwoliła im lepiej zapoznać się ze sposobami działalności i celami naszej organizacji. Mogli oni uczestniczyć nie tylko w dyskusjach na tematy związane, m.in.: z powołaniem przy PZZW centrum pomocy informacyjnej dla osób borykających się z problemami płatniczymi, czy wpływem nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) na działalność związkową, ale też przysłuchiwać się obradom Walnego Zgromadzenia Członków, które stanowiły o działalności Zarządu i Rady Związku, a także o kondycji finansowej organizacji. W związku z zaproponowaną przez nas w tym roku formułą, w wydarzeniu tym gościliśmy nie tylko Członków należących do Związku, ale też reprezentantów firm windykacyjnych, biur informacji gospodarczej, wywiadu gospodarczego, giełd wierzytelności, kancelarii prawnych, a także przedstawicieli kancelarii komorniczych, co z pewnością przyczyniło się do integracji branży, upowszechnienia kodeksu dobrych praktyk na rynku finansowym, proklamowanego przez Związek i wszystkich jego członków, i zwróciło uwagę na potrzebę inicjowania branżowych spotkań, które stanowią doskonałą sposobność nie tylko do nawiązywania kontaktów biznesowych, ale też podkreślenia roli Związku na rynku zarządzania wierzytelnościami. 

Drugi dzień Zjazdu był okazją do wymiany poglądów, doświadczeń, dyskusji i integracji. Przygotowane niespodzianki okazały się nie lada wyzwaniem dla wszystkich naszych gości. Znajomość i obycie z Fiatem 126p mogły być dużą pomocą dla uczestników, którzy nie tylko musieli wykazać się wiedzą teoretyczną na temat tego samochodu, ale też umiejętnościami motoryzacyjnymi, m.in. podczas rajdu. Dla miłośników podniebnych wrażeń przygotowano lot widokowy, podczas którego można było podziwiać panoramę Krynicy-Zdrój. Zjazd zakończył się kolacją grillową.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim Patronom za wsparcie w organizację naszego wydarzenia. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się firmom: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Biuro Informacji Kredytowej S.A., GetBack S.A., Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o., Kambit Sp. z o.o., Krajowa Informacja Długów Telekomunikacyjnych BIG S.A. i Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

Gorące podziękowania kierujemy również do wszystkich uczestników, których mieliśmy przyjemność gościć w Krynicy-Zdroju. Każdy zabrany głos, każda sugestia i uwaga były dla nas cenne i sprawiły, że podjęta przez Państwa dyskusja była intensywna, energiczna i efektywna.

Mamy nadzieję, że Państwa entuzjazm, pozytywna energia i zaangażowanie to wyraz Państwa zaufania dla naszej organizacji. Świadczy o tym chociażby tak duża frekwencja podczas tegorocznego Zjazdu Firm Zarządzania Wierzytelnościami, za co szczerze dziękujemy. Liczymy na Państwa udział w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami.

Do zobaczenia za rok na kolejnym Zjeździe Firm Zarządzania Wierzytelnościami, a jeszcze w tym roku na konferencji November Credit & Collection Days.

Nie może Państwa tam zabraknąć!

Organizator:

Aktualności , , , , ,