23 kwietnia 2024

Ścisła współpraca między PZZW a Przedsiębiorcy.pl – Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami i Przedsiębiorcy.pl wymienili się deklaracjami członkowskimi

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl dołączyła do grona członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami jako nowy członek wspierający.

W ramach rozwoju aktywnej współpracy z organizacją i planami wspólnych działań, Nasz Związek przystąpił do Federacji.

Podczas uroczystej gali związanej z 10-leciem Federacji po zakończeniu Zgromadzenia Sprawozdawczo Celowego, która odbyła się 17 kwietnia br. w Z-Hotel Business & Spa w Otwocku dokonano oficjalnej wymiany deklaracji członkowskich naszych organizacji. Dokument na ręce Prezesa Federacji Pana Roberta Składowskiego złożyli Prezes i Wiceprezes Zarządu PZZW. 

Misją Przedsiębiorcy.pl jest zapewnienie polskim przedsiębiorcom jak najlepszych warunków sprzyjających ich rozwojowi, reprezentowanie pracodawców na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy w Polsce, ochrona ich praw, skuteczne reprezentowanie interesów zrzeszonych członków, oraz aktywne promowanie polskich marek. Federacja Przedsiębiorcy.pl jest wpływową i prestiżową polską organizacją biznesową reprezentującą interesy polskich przedsiębiorców. Tworzą warunki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości. Dzięki ich działaniom, wywierają wpływ na kształt przepisów prawa przyjaznych dla biznesu, prowadzimy dialog z administracją rządową i samorządową. Są aktywni w budowaniu silnych przedsiębiorstw, przyjaznego biznesowi samorządu i nowoczesnej nauki. Organizacja zrzesza już ponad 1000 firm, a w ich strukturach są również organizacje branżowe i regionalne.

Wierzymy, że ta współpraca przyniesie naszym organizacjom obopólne korzyści i wzmocni głos przedsiębiorców, szczególnie w obszarze legislacyjnym. 

Aktualności , , ,