II Śniadanie Technologiczne, 16 maja 2019 r., Wrocław

Szanowni Państwo,

za nami druga edycja Śniadania Technologicznego zorganizowanego przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami we współpracy z firmą VSoft S.A.Tide Software. Spotkanie odbyło się tym razem we Wrocławiu, w kameralnym gronie osób aktywnie zainteresowanych wdrażaniem nowych rozwiązań IT w branży windykacyjnej. W rozmowach brało udział blisko 30 przedstawicieli firm zajmujących się obrotem wierzytelnościami, m.in.: biura informacji gospodarczej, wywiadownie gospodarcze, firmy windykacyjne, kancelarie prawne, operatorzy telekomunikacyjni, firmy technologiczne, banki.

Podczas tego 3-godzinnego spotkania udało nam się poruszyć kilka kluczowych kwestii, m.in.:

  1. RODO w kontekście prawnym, technologicznym, a także edukacji pracowników.
  2. Co zrobić, aby spełniać wymagania RODO w zakresie skip tracingu ?
  3. Czy Chatboty są wyznacznikiem nowoczesności?
  4. Rozmawiając o technologiach związanych z nowoczesnymi kanałami komunikacji jak chatboty, poruszyliśmy temat wykorzystania narzędzi informatycznych, które są dostępne w chmurze. Do narzędzi w chmurze wrócimy podczas III Śniadania Technologicznego.

Kolejne, już III spotkanie w ramach Śniadań Technologicznych odbędzie się we wrześniu, tym razem prawdopodobnie spotkamy się w Krakowie! Tematy, jakie proponujemy poruszyć podczas kolejnego Spotkania, to m.in.: unijna dyrektywa PSD2, nowa inicjatywa PKO BP i PFR, czyli Krajowa Chmura oraz e-Sąd – case studies automatyzacji procesu sądowego.

W imieniu organizatorów II Śniadania Technologicznego pragniemy podziękować za tak aktywną dyskusję podczas spotkania. To Państwo tworzycie tę platformę wymiany wiedzy i doświadczeń. To dzięki Państwu spotkania są tak mocne merytorycznie, a jednocześnie odbywają się w przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!