24 lutego 2017

Zachęcamy do udziału w ankiecie!

Zapraszamy do zapoznania się i uzupełniania ankiet, prowadzonych w ramach badania European Payment Report przez firmę Intrum Justitia.

Europejski Raport Płatności to coroczne, kompleksowe badanie Intrum Justitia dotyczące zwyczajów płatniczych europejskich przedsiębiorstw. Badanie przeprowadzane jest w 29 krajach oraz stanowi jedno z najrzetelniejszych źródeł informacji na temat płatności w Europie, z którego korzysta m.in. Komisja Europejska.

Obecnie firma pracuje nad kolejną edycją raportu i zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc w jego tworzeniu. Niezależnie od tego, czy są Państwo małą, lokalną firmą czy dużą, międzynarodową korporacją – zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu, ponieważ liczy się każda odpowiedź.

Wypełnienie ankiety zajmie ok. 10 minut. Pytania dotyczą ryzyka gospodarczego, płatności po terminie i prognoz gospodarczych. Co ważne, każdą odpowiedź traktowana jest jako ściśle poufna. Na końcu kwestionariusza będą Państwo poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska oraz nazwy firmy – informacje te będą służyły wyłącznie potwierdzeniu autentyczności odpowiedzi i nie będą zawarte w wynikach ankiety. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać kopię raportu, prosimy na końcu ankiety podać adres e-mail.

Link do badania

Zachęcamy również do pobrania Raportu za 2016 rok. Formularz zamówienia

Aktualności , , ,