22 kwietnia 2022

Ruszyła rejestracja na II edycję Konferencji Credit Management Cyber Days

Otwieramy rejestrację na II edycję Konferencji Credit Management Cyber Days, która odbędzie się 25-26 maja 2022 roku za pomocą rozwiązania Avatarland, wirtualnego centrum targowo-konferencyjnego. Nowatorskie rozwiązanie zapewni wrażenie realnego uczestnictwa poprzez bezpośrednią interakcję z otoczeniem i innymi uczestnikami, zarówno w prywatnej, jak i publicznej przestrzeni konferencyjnej, oraz swobodne poruszanie się w niemalże nieograniczonym wirtualnym świecie.

Link do rejestracji: https://cmcd.avatarland.events/cennik-cmcd-2022/ .

Program pierwszego dnia Konferencji dedykowany jest wystawcom i spotkaniom biznesowym. Będzie to również okazja do zapoznania się z nową odsłoną świata wirtualnego Avatarland i przejścia krótkiego instruktażu celem jak najpełniejszego wykorzystania szeregu możliwości centrum targowo-konferencyjnego. Jesteśmy przekonani, iż będzie to też świetna okazja do spotkania się i wymiany poglądów.

Drugi dzień wydarzenia obejmie prelekcje związane z działalnością podmiotów na rynku zarządzania finansami i wierzytelnościami oferujących swoje usługi zarówno przedsiębiorcom, jak i konsumentom. Dyskusja będzie koncentrować się w szczególności na aktualnych wyzwaniach stojących przed przedsiębiorcami zajmującymi się profesjonalnym dochodzeniem należności w zmieniającym się otoczeniu prawnym i biznesowym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Aktualności, Wydarzenia , , ,