14 lutego 2018

Rejestracja na konferencję April Consumer Credit Days 2018

Szanowni Państwo,

zapraszamy do rejestracji uczestnictwa w III edycji konferencji poświęconej aspektom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer –  April Consumer Credit Days.

APRIL CONSUMER CREDIT DAYS 2018 

26-27 kwietnia 

HOTEL WARSZAWIANKA CENTRUM KONGRESOWE,

Jachranka 77, Serock, k. Warszawy

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na

https://accd.pl/rejestracja/

Atrakcyjna cena udziału w dwudniowej konferencji obowiązuje przy rejestracji do 15 marca 2018 r.

Dla członków PZZW przewidziana jest specjalna cena uczestnictwa w konferencji!

Na konferencji, wzorem ubiegłorocznych edycji, nie zabraknie aktualnych i ważkich informacji dotyczących rynku konsumenckiego w Polsce i za granicą. Poszczególne panele April Consumer Credit Days 2018 skupią się wokół takich zagadnień, jak: trendy gospodarcze w 2018 roku, bieżące zmiany prawne (zaliczki komornicze, przedawnienia), RODO – status quo, innowacyjne produkty i narzędzia IT wspierające branżę finansową, kryptowaluty, etyka w branży finansowej.

April Consumer Credit Days daje możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z doświadczeniami ekspertów oraz praktyków na polskim i europejskim rynku finansowym.

W imieniu Zarządu Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, firmy Zoomevents i Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu!

Organizatorzy:
PZZW-logozoomeventspzip-1
Aktualności , , , , , , ,