1 września 2020

L-Inkaso Sp. z o.o. – nowym członkiem PZZW!

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że L-Inkaso Sp. z o.o. oficjalnie jest członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami!

L-inkaso Sp. z o.o. jest profesjonalną, nowoczesną, racjonalną i otwartą na współpracę organizacją oferującą swoim Klientom najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego i gospodarczego, z jednoczesnym tworzeniem przyjaznego środowiska pracy. Założycielem i pomysłodawcą spółki jest Jakub Lewandowski – wieloletni praktyk w dziedzinie windykacji należności. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywał w trakcie współpracy z kancelariami komorniczymi, radcowskimi i adwokackimi. Specjalizuje się w postępowaniu egzekucyjnym, ustalaniu majątku dłużników i monitoringu płatności. Płynnie posługuje się językiem angielskim.

Firma swoje doświadczenie zdobywa już od 2009 roku. Jest stale rozwijającą się spółką, innowacyjną i doskonalącą swoje kompetencje. Świadczy pomoc w zakresie windykacji należności, monitoringu płatności, ustalania majątku i ustalania adresu dłużnika. Celem L-inkaso jest skuteczna pomoc Wierzycielom w dochodzeniu należności.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, firma dokłada starań, aby świadczone usługi były szybkie i rzetelne, a ich cena konkurencyjna.

Personel Biura oraz jego współpracownicy to doświadczeni profesjonaliści, biegle posługujący się językami obcymi, posiadający gruntowne i nowoczesne wykształcenie.

Więcej www.l-inkaso.pl

Aktualności , , , ,