20 lutego 2017

I edycja Targów Zarządzania Wierzytelnościami

Czujemy się zaszczyceni, że objęliśmy patronatem I edycję Targów Zarządzania Wierzytelnościami.

Tym samym serdecznie zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 2 marca 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Organizowana w prestiżowej lokalizacji impreza ma promować usługi i produkty oferowane przez i dla rynku zarządzania wierzytelnościami, a także ma być miejscem uzyskiwania informacji o nowych rozwiązaniach i trendach w branży windykacyjnej. W trakcie targów będą miały miejsce prelekcje prowadzone przez wybitnych specjalistów branżowych, które będą swojego rodzaju kompendium wiedzy o rynku zarządzania wierzytelnościami (m.in. podsumowania 2016 r. w branży, a także wskazanie najistotniejszych trendów rynkowych i inicjatyw legislacyjnych).

Targi Zarządzania Wierzytelnościami będą miały formę wystawy połączonej z konferencją. Impreza skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, a w szczególności do: kadry zarządzającej przedsiębiorstwami z rynku zarządzania wierzytelnościami, dyrektorów finansowych, skarbników korporacyjnych, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących różne gałęzie gospodarki, prawników, a także wszystkich ekspertów i specjalistów z zakresu zarządzania wierzytelnościami i windykacji (zarówno specjalistów operacyjnych, jak i finansowych).

Po raz pierwszy odbędzie się debata, w której wezmą udział przedstawiciele wierzycieli, komorników oraz dłużników (reprezentowanych m.in. przez prezesa stowarzyszenia Program Wsparcia Zadłużonych).

Szczegóły wydarzenia, warunki uczestnictwa oraz formularze zgłoszeniowe  do udziału  w wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie www.tzw.com.pl.

Aktualności , , , , , , ,