18 kwietnia 2016

Hoist Polska SP. z o. o. nowym Członkiem Polskiego Związku Windykacji

Spółka powstała w 2010 roku pod nazwą Kancelaria Prawna Navi Lex. Od początku swojej działalności firma specjalizuje się w nabywaniu i serwisowaniu portfeli wierzytelności masowych oraz świadczeniu komplementarnych usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami masowymi. Kadra managerska posiada kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte podczas zarządzania wierzytelnościami masowymi największych polskich i międzynarodowych firm oraz banków.

W 2011 roku Kancelaria uzyskała Licencję Komisji Nadzoru Finansowego i rozpoczęła współpracę z Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych. Kluczowym aspektem aktywności firmy jest opracowywanie nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań Klientów.
W grudniu 2014 roku spółka stała się częścią grupy Hoist Finance, wiodącego partnera restrukturyzacji zadłużenia dla banków i instytucji finansowych w całej Europie, regulowanej przez szwedzką Komisję Nadzoru Finansowego. Grupa Hoist Finance rozciąga obecnie swoją działalność na 8 krajów Europy: Szwecja, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Włochy oraz Polska.
Finalizacją włączenia spółki w struktury Grupy Hoist była zmiana nazwy Navi Lex na Hoist Polska w lutym 2016 roku.

hoistfinance.pl

Aktualności