20 września 2023

Centrum Monitoringu Danych Sp. z o.o. oficjalnie jest członkiem wspierającym Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami!

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Monitoringu Danych Sp. z o.o. oficjalnie jest członkiem wspierającym Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami!

Centrum Monitoringu Danych Sp. z o.o. to firma, której technologia od wielu lat aktywnie wspiera sektor bankowy i windykacyjny. Głównym celem jest dostarczanie klientom narzędzi, które istotnie wpływają na jakość ich pracy w zakresie wykorzystywania danych związanych z księgami wieczystymi i w przyszłości innymi danymi. Dzięki autorskiej technologii Centrum Monitoringu Danych Sp. z o.o.  wspiera firmy w poprawie efektywności działania, umożliwiając maksymalną automatyzację procesów, które wcześniej wymagały znacznych nakładów czasu i pracy manualnej. Jako hub technologiczny, opierając się na wiedzy swoich specjalistów, w tym data scientists, analityków danych i programistów, firma gotowa jest dalej wspierać procesy cyfryzacji i automatyzacji w branży windykacyjnej.

Więcej – https://monitoringdanych.pl

Aktualności , ,