19 kwietnia 2017

ALTARIO Sp. z o.o. Sp. k. nowym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma ALTARIO została zrzeszona w poczet Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

ALTARIO Sp. z o.o. Sp. k.

Altario powstała z myślą o kompleksowej obsłudze Klientów korporacyjnych w zakresie świadczenia na ich rzecz usług windykacyjnych i detektywistycznych, mających na celu uzyskanie spłat wierzytelności konsumenckich. Stworzone przez Altario dwa uzupełniające się działy: windykacyjny i detektywistyczny, a także współpraca wyłącznie z wykwalifikowaną kadrą, zapewniają ich Klientom uzyskanie usług rzetelnych, profesjonalnych i zgodnych z prawem oraz jak najszybsze odzyskanie należności.

DZIAŁ WINDYKACYJNY   Altario świadczy usługi zarówno w zakresie kompleksowej obsługi windykacji większych pakietów wierzytelności, jak i usługi polegające na podejmowaniu poszczególnych, indywidualnie ustalonych z Klientem czynności. Altario posiada rozwinięte zaplecze technologiczne, umożliwiające obsługę dużej ilości wierzytelności, a także bieżące raportowanie Klientów o stanie każdej przekazywanej do windykacji sprawy.

DZIAŁ DETEKTYWISTYCZNY – Altario stanowią wyłącznie licencjonowani detektywi, świadczący usługi w zakresie uzyskiwania, przetwarzania i przekazywania swoim Klientom informacji o osobach, podmiotach i zdarzeniach zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych.

http://altario.pl/ 

Aktualności , , ,