19 listopada 2018

VSoft SA w gronie Członków Wspierających PZZW!

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma VSoft SA została zrzeszona w poczet Członków Wspierających Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.
VSoft SA

VSoft od 22 lat projektuje i wdraża autorskie systemy informatyczne dla biznesu. Pracuje na własnych rozwiązaniach i unikalnych kompetencjach merytorycznych – biznesowych i technologicznych. Bazuje na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu kilkuset projektów, które z powodzeniem zrealizował w największych instytucjach finansowych w Polsce, o czym świadczy bogate portfolio. Ciągły wzrost technologiczny i organizacyjny łączy z zainteresowaniem nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi. Zebrane przez ponad 20 lat know-how, dobre praktyki, wiedza i znajomość rynku to bezcenne zasoby.

Specjalizuje się w rozwiązaniach dla firm z szeroko rozumianej branży finansowej. Posiada kompleksowe narzędzia optymalizujące procesy kredytowe, windykacyjne, ubezpieczeniowe i sprawozdawcze. Kładzie nacisk na automatyzację procesów masowych i powtarzalnych akcji, natychmiastowy dostęp do kluczowych informacji i inteligentne zarządzanie danymi.

W zakresie windykacji dostarcza rozwiązania informatyczne przeznaczone do kompleksowej obsługi przeterminowanych należności, zbudowane w oparciu o kompetencje i doświadczenia z wielu wdrożeń w instytucjach finansowych i samych firmach windykacyjnych. Zapewnia usprawnienie i automatyzację procesów w celu obniżenia kosztów operacyjnych. Posiada kompetencje w tworzeniu rozwiązań z zakresu windykacji terenowej i sądowej.

Oferuje wsparcie informatyczne na każdym etapie procesu windykacyjnego!

Aktualności ,