21 kwietnia 2017

Przyjęcie firmy ZYX Target Sp. z. o.o w poczet członków wspierających Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma ZYX Target Sp. z. o.o została zrzeszona w poczet Członków Wspierających Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

ZYX Target Sp. z. o.o

Światem prawdziwego biznesu i efektywności rządzą niepisane prawa zarządzania informacją, której dalsze przetwarzanie wymaga odpowiedniej strategii. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na rynkach zagranicznych, w korporacjach, pracach doradczych i freelancerskich firma ZYX Target stworzyła hub specjalistów i narzędzi służących do pozyskiwania informacji dla swoich Klientów, układania procesów związanych z ich dalszym przetwarzaniem oraz późniejszym zabezpieczeniem.

Główne usługi oferowane przez firmę ZYX Target:

Skip Tracing

Statystycznie tylko 1/3 osób uchylających się od spłaty zobowiązań, potrafi umiejętnie ukrywać swoje dane w Internecie, dlatego usługa skip tracingu to obecnie najskuteczniejszy sposób pozyskiwania informacji o dłużnikach. Firma zbudowała dedykowaną dla windykacji platformę Skiper 1.0, która zapewnia efektywne wykorzystanie baz danych i maksymalne bezpieczeństwo.

Live chat

To usługa polegająca na podpięciu na stronę modułu rozmowy online z konsultantem pozwalająca na pełną obsługę klientów przebywających na stronie w czasie rzeczywistym. ZYX Target pozyskuje nowych klientów z grona osób przebywających na stronie i niewykazujących interakcji oraz dba o aktualnych, oferując pomoc online. Poprzez dostępność konsultantów online na stronie, zwiększa zaufanie swoich klientów.

Skiper Wywiad

Jest to unikalny proces obróbki przekazanych danych przez klienta. Rozwinięciem raportu wywiadowni gospodarczej będzie pełna analiza wyszukanych danych w sieci oraz rejestrach pozwalających na badanie relacji biznesowych w różnych podmiotach gospodarczych, przeanalizowanie statusów prawnych itp. Wszystkie informacje są przekazywane w analitycznym raporcie gospodarczym. W ten sposób możliwe jest zweryfikowanie prawdziwej tożsamości partnera biznesowego lub kontrahenta.

www.zyx-target.pl

Aktualności , , , , , ,