7 czerwca 2018

Przyjęcie firmy ULTIMO S.A. w poczet członków PZZW

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma ULTIMO S.A. została zrzeszona w poczet Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

ULTIMO S.A.

Grupa ULTIMO od 2002 roku jest obecna na polskim rynku zarządzania wierzytelnościami i należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce, nieustannie rozwijając się i powiększając swój udział w rynku. Prezentuje doradcze podejście do rozwiązania problemów osób zadłużonych. Priorytetem grupy ULTIMO jest skuteczne, ale przede wszystkim etyczne działanie prowadzące do odzyskania wierzytelności. ULTIMO przykłada dużą wagę do standardów działania i jakości obsługi wszystkich partnerów biznesowych oraz osób zadłużonych. Są członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Od sierpnia 2014 r. należą do międzynarodowej Grupy B2Holding.

W skład grupy ULTIMO wchodzą: ULTIMO S.A., TAKTO Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, TAKTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, TAKTO Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy spółka komandytowa.

www.ultimo.pl

Aktualności , , ,