5 października 2017

Przyjęcie firmy Together Data Sp. z o.o. w poczet członków wspierających Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma Together Data Sp. z o.o. została zrzeszona w poczet Członków Wspierających Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

Together Data Sp. z o.o.

TogetherData to pierwszy Data Science House w Europie. Spółka specjalizuje się w zintegrowanych działaniach z zakresu analityki Big Data, ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie wielkich zbiorów danych zgromadzonych przez przedsiębiorstwa w systemach BI, CRM i ERP, firmowych aplikacjach oraz ich wzbogacanie o dane pochodzące ze źródeł zewnętrznych.

TogetherData dostarcza gotowe usługi i autorskie rozwiązania, które pozwalają na optymalizację procesów biznesowych oraz czerpanie realnych, finansowych i organizacyjnych korzyści, płynących z wielkich zbiorów danych.

Firma posiada rozwiązania i usługi wspierające efektywność działań w sektorze Fintech, w szczególności w branży windykacyjnej:

  • autorskie i innowacyjne rozwiązanie IQ OCR do rozpoznawania i ekstrakcji danych z dokumentów (iqocr.com),
  • usługi standaryzacji i normalizacji danych,
  • automatyczne wzbogacanie danych w celu skutecznego dotarcia do dłużnika (skip tracing),
  • analizę i optymalizację aktywności call center,
  • usługi marketingu – analiza stanu obecnego, raporty z obecności online, usługi consultingowe oparte o Big Data, budowanie strategii i realizacja działań reklamowych.

www.togetherdata.com

Aktualności , , , ,