21 sierpnia 2017

Przyjęcie firmy Outsourcing Partner Sp. z o.o. w poczet członków wspierających Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma Outsourcing Partner Sp. z o.o. została zrzeszona w poczet Członków Wspierających Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

Outsourcing Partner Sp. z o.o.

Outsourcing Partner (OSP) koncentruje się na trzech głównych obszarach działalności. Pierwszy to tworzenie dedykowanych aplikacji pod indywidualne potrzeby klientów wraz z integracją infrastruktury klienta. W tym obszarze Outsourcing Partner posiada dość unikalne kompetencje jeżeli chodzi o tworzenie automatycznych systemów obsługi klienta za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, takich jak głos, czat, e-mail, aplikacje mobilne. Drugi obszar to wdrażanie i dostarczanie systemów telefonii IP oraz dużych rozwiązań dla systemów call center. I wreszcie trzeci obszar, taki najnowszy, to analiza danych i ich przetwarzanie w celu optymalizacji procesów biznesowych i wykorzystania zasobów ludzkich w firmie w celu usprawnienia zarządzania i zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku. Rozwiązania te generują szereg korzyści w każdym obszarze działalności przedsiębiorstwa – zarówno Call Centre jak i Back Office czy też sieci placówek. Na rynku polskim Outsourcing Partner może pochwalić się dwoma dużymi wdrożeniami systemów służących do analizy nagrań, które są wykorzystywane na potrzeby dużych centrów obsługi klienta, w tym jedno w firmie z branży windykacyjnej. Od lat firma współpracuje z kilkoma dużymi dostawcami rozwiązań IT – Avaya, Aspect, BT, Verint Systems.

www.ospartner.pl

Aktualności , , , ,