7 maja 2018

Przyjęcie firmy Optimal Balance Sp. z o.o. w poczet członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma Optimal Balance Sp. z o.o. została zrzeszona w poczet Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

Optimal Balance Sp. z o.o.

Spółka Optimal Balance na polskim rynku istnieje od ponad siedemnastu lat. Firma powstała w 2001 roku, na początku zatrudniała jednego pracownika. W związku z obsługą instytucji finansowo-ubezpieczeniowych i spółek notowanych na rynkach kapitałowych w roku 2015 przekształciła podmiot osoby fizycznej prowadzącą działalność gospodarczą w  spółkę prawa handlowego pod nazwą Optimal Balance. W większości wywodzi się ze środowisk firm zarządzających należnościami i  finansów. Teraz na wspólny sukces pracuje blisko 30 specjalistów tworzących sprawny zespół, który z pełną pasją może realizować wspólne marzenia i chętnie podzielić się zdobytą wiedzą.

Optimal Balance jest jedyną polską firmą w branży zarządzania wierzytelnościami w większości wywodzącą się z branży firm finansujących i ubezpieczających należności. Rosnący stopień złożoności i zmienności otoczenia oraz ich wzajemne interakcje powodują, iż niezależny kiedyś rynek stał się jednym „organizmem”, dla którego znalezienie optymalnego rozwiązania nie ogranicza się tylko do jednej branży. Stąd konieczność poszukiwania coraz lepszych dróg zrównoważonego rozwoju. Jako firma działająca na terenie Polski i w niedalekiej przyszłości UE nieustannie stara się wprowadzać innowacyjne rozwiązania dzięki Usługodawcom i  Dostawcom dla Klientów oraz poszukiwać nowych obszarów do współpracy z Partnerami Biznesowymi. Dlatego od lat odnosi sukcesy jako wielobranżowa firma łącząca wiedzę specjalistyczną z wielu dziedzin, pracując kompleksowo nad zarządzaniem należnościami.

www.optimalbalance.pl

Aktualności , , , ,