28 października 2022

Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Gospodarczego!

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami uchwałą z dnia 28 października 2022 r. oficjalnie został przyjęty do grona członków wspierających Polskiego Towarzystwa Gospodarczego!

Polskie Towarzystwo Gospodarcze jest związkiem pracodawców ukierunkowanym na uwolnienie potencjału biznesowego oraz patriotyzmu gospodarczego kraju. Organizacja stawia na budowanie wspólnoty i odpowiedzialny biznes w oparciu o konserwatywne wartości. Są one gwarancją osobistego i zawodowego sukcesu. Celem PTG jest ochrona praw i reprezentowanie interesów, w tym gospodarczych, zrzeszonych członków wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji rządowej oraz organów samorządu terytorialnego.

Decyzja przystąpienia do organizacji jest uzasadniona potencjałem współpracy z PTG na różnych polach, w szczególności w zakresie budowania silnego głosu rynku zarządzania wierzytelnościami, także w toczących się pracach legislacyjnych w przedmiocie projektu ustawy windykacyjnej, wzmacniania i nawiązywania nowych relacji z organizacjami zrzeszającymi szeroką gamę podmiotów gospodarczych oraz w obszarze organizacji wydarzeń branżowych.

Wierzymy, że dołączenie do grona członków wspierających Polskiego Towarzystwa Gospodarczego przysłuży się Naszej organizacji, jak również zrzeszonym przez PZZW przedsiębiorcom.

Więcej: https://iptg.pl

Aktualności , ,