25 marca 2021

Podsumowanie Konferencji Credit Management Cyber Days 2021 by PZZW

Wczoraj zakończyliśmy dwudniową Konferencję Credit Management Cyber Days by PZZW “Po nowemu! Biznes z przeszłości działa już w przyszłości – i to mimo zarazy…”. Serdecznie dziękujemy za liczny udział, wspólne tworzenie wydarzenia i otwartość na nową formułę wydarzenia online poprzez wirtualne centrum kongresowe – AVATARLAND™. Nowatorskie rozwiązanie zapewniło wrażenie, a na ile to możliwe w obecnym czasie, realnego uczestnictwa w wydarzeniu, w tym przemieszczanie się bez ograniczeń w czasie pandemii.

W ciągu tych dwóch dni wysłuchaliśmy wystąpień znakomitych gości – ekspertów w swoich dziedzinach reprezentujących przedsiębiorstwa z rynku finansowego, organizacje branżowe, instytuty naukowe i organy państwowe, a Konferencję poprowadził Pan Cezary Wojtczak, dziennikarz, menedżer, wykładowca, ekspert w dziedzinie szeroko rozumianej komunikacji. Warstwa merytoryczna CMCD 2021 została podzielona na cztery bloki tematyczne i 22 prelekcje obejmujące zagadnienia związane z sytuacją przedsiębiorców w dobie pandemii, ostatnimi trendami gospodarczymi, dochodzeniem wierzytelności i pozyskiwaniem źródeł finansowania w trakcie lockdown’u gospodarki, perspektywami branży finansowej na najbliższe lata, czy kosztami związanymi z ograniczeniami w prowadzeniu działalności gospodarczej i nową rzeczywistością. Nie zabrakło również gości z zagranicy, którzy przybliżyli uczestnikom realia gospodarcze i społeczne w Europie i Ameryce Łacińskiej.   

Goście mieli możliwość odwiedzenia stoisk Partnerów i Patronów CMCD 2021, a tam wymienić się doświadczeniami z przedstawicielami różnych branż i poznać nowych partnerów biznesowych. Zakres integracji i uczestnictwa w wydarzeniu nie zamknął się wyłącznie w ramach sali konferencyjnej i przestrzeni targowej. 

Gratulujemy Prelegentom znakomitych wystąpień dotyczących równie interesujących zagadnień. Serdeczne podziękowania należą się Moderatorowi Panu Cezaremu Wojtczakowi za przeprowadzenie nas przez całą Konferencję i dbałość o prawidłowy przebieg wydarzenia. Dziękujemy Partnerom i Patronom, którzy pomogli Nam zrealizować to spotkanie w wirtualnym świecie, a całemu zespołowi AVATARLAND™ za zaangażowanie i wparcie organizacyjne.

Aktualności , , , , ,