19 grudnia 2016

Nowy członek Polskiego Związku Windykacji – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Dziedzic Kowalski Kornasiewicz i Partnerzy

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Dziedzic Kowalski Kornasiewicz i Partnerzy jest niezależną firmą prawniczą działającą na rynku od ponad 15 lat. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę windykacyjną w pełnym cyklu odzyskiwania należności.
W czasie dotychczasowej praktyki kancelaria wypracowała mechanizmy skutecznego dochodzenia wierzytelności, przy uwzględnieniu ciągle zmieniających się warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Jej atutem jest wysoka skuteczność, brak opłat wstępnych oraz profesjonalna kadra o wykształceniu prawniczym.

Kancelaria DKK prowadzi windykację na rzecz klientów ze wszystkich branży gospodarki oraz podmiotów świadczących usługi masowe, w tym liderów sprzedaży energii elektrycznej. W swojej działalności wykorzystuje nowoczesne elementy windykacji należności takie jak: elektroniczne postępowanie upominawcze (EPU), rejestry dłużników, wywiadownie.

Kancelaria nawiązała również współpracę z wieloma skutecznymi komornikami w całym kraju. Ponadto dysponuje nowoczesnym oprogramowaniem skomunikowanym z programem e-Sądu. Zastosowanie powyższych rozwiązań umożliwia klientom Kancelarii DKK stały dostęp do ww. programu, dając im możliwość uzyskiwania wiedzy o każdym etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego. Warto podkreślić, że wszystkie działania Kancelarii DKK zmierzające do odzyskania wierzytelności prowadzone są w oparciu o przepisy prawa oraz zgodnie z zasadami etyki.

http://kancelariadkk.pl

Aktualności