21 marca 2017

Niebawem kolejna edycja Konferencji April Consumer Credit Days

II. edycja Konferencji

APRIL CONSUMER CREDIT DAYS

27 – 28 kwietnia 2017 r. / Hotel Narvil Conference & Spa / Serock, koło Warszawy

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami konferencją

– April Consumer Credit Days 2017 –

serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu branżowym, poświęconym problemom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer.

Konferencja April Consumer Credit Days 2017 jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów na tematy związane z zarządzaniem ryzykiem kredytowym.

Możemy zdradzić, że jednym z zaproponowanych przez Radę Programową paneli będzie ten dedykowany aktualnej sytuacji i perspektywom rynku Consumer Credit. W czasie jego trwania nie może zabraknąć dyskusji na tematy związane z makroekonomią, rynkiem konsumenckim w Niemczech oraz praktycznym wykorzystaniem Big Data na rynkach europejskich. Interaktywny akcent zapewni debata oksfordzka, w ramach której debatujący przyglądną się wizji przyszłości Biur Informacji Gospodarczej oraz systemowi – rozdrobnionemu jak również scentralizowanemu. W tej części specjaliści będą wymieniać refleksje i zajmować stanowiska, dopasowane do własnych poglądów. Atmosfera tego wydarzenia zapowiada się ciekawie!

Różne punkty widzenia, z których podjęta zostanie dyskusja będą ciekawą propozycją zarówno dla ekspertów jak i kadry zarządzającej z obszaru zarządzania należnościami w sektorze Business to Consumer.

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia:  http://www.accd.pl .

Zachęcamy również do rejestracji, której można dokonać na stronie internetowej April Consumer Credit Days.

Zarejestruj się już dziś!

http://accd.pl/pl/rejestracja/

 

Patronem medialnym tego wydarzenia jest Dziennik Gazeta Prawna.

Aktualności , , , , ,