27 lipca 2020

Mentor S.A. członkiem wspierającym PZZW!

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że do grona członków wspierających Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami dołączyła firma Mentor S.A!

Mentor Spółka Akcyjna jest jednym z największych i najstarszych instytucjonalnych polskich brokerów ubezpieczeniowych.

Należąc do grona twórców rynku doradztwa ubezpieczeniowego w Polsce, od lat z niezmiennym zaangażowaniem realizuje misję, którą sformułował w progu działalności. Wiedzą i zdobytym doświadczeniem gwarantuje Partnerom bezpieczeństwo w kształtowaniu nowoczesnej polityki ubezpieczeniowej.

Dbałość o najwyższą jakość świadczonych kompleksowych usług brokerskich w sferze ubezpieczeń majątkowych i na życie potwierdza przyznany Mentorowi certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2015 oraz system zarządzania bezpieczeństwem informacji PN-ISO/IEC 27001:2017.

Wciąż doskonalone kwalifikacje zespołu i unowocześniona infrastruktura firmy pozwalają z pełną świadomością podejmować się reprezentacji i działania na rzecz najbardziej poważnych i wymagających Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży finansowej proponuje Państwu pomoc w kreowaniu świadomej polityki ubezpieczeniowej, która może stać się Państwa kolejną przewagą konkurencyjną. Oferta Spółki Mentor obejmuje kompleksowe wsparcie w opracowaniu spójnego programu ubezpieczeniowego oraz likwidacji szkód przygotowanego specjalnie dla firm finansowych.

Więcej : https://www.mentor.pl

Aktualności , , ,