23 marca 2016

Kredyt Inkaso nowym Członkiem Polskiego Związku Windykacji

 

Kredyt Inkaso S.A. to polska firma o zasięgu międzynarodowym, zajmująca się zarządzaniem wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat jeden z liderów na rodzimym rynku obrotu wierzytelnościami. Od 2001 roku współpracuje, w zakresie swojej działalności z czołowymi instytucjami finansowymi tj. banki, firmy ubezpieczeniowe oraz firmy świadczące usługi telekomunikacyjne. Od 2007 r. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Profesjonalizm oraz konsekwentna realizacja strategii firmy to kluczowe czynniki, które przyczyniły się do tego, że dziś GK KI skutecznie działa nie tylko w Polsce, ale również w Rosji, Rumunii, Bułgarii i Chorwacji.

GK Kredyt Inkaso w skład, której wchodzą m. in. spółki: Kancelaria Prawna FORUM, FINSANO Consumer Finance, LPA sp. z o.o., KI Nieruchomości sp. z o.o. oraz trzy fundusze inwestycyjne, specjalizuje się w zarządzaniu pakietami wierzytelności w przedziale od 500 tys. do 600 mln złotych. Partnerom zapewnia pełną obsługę procesu inwestycyjnego – zaczynając od wyszukania i wyceny portfela, poprzez opiniowanie nabycia, a kończąc na likwidacji portfela wraz z ewentualnym odkupieniem go po określonym czasie obsługi.

Kadra Kredyt Inkaso to najwyższej klasy specjaliści z dziedzin bankowości, finansów, ekonomii i prawa z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i obrocie wierzytelnościami. Wiedza, kapitał oraz narzędzia, którymi Spółka dysponuje, pozwalają na skuteczne działania przy jednoczesnym przestrzeganiu przez firmę wszelkich norm prawnych oraz zasad etycznych.

Firma bardzo dba o to, aby osoby zadłużone traktowane były ze szczególnym zrozumieniem dla ich sytuacji i zawsze mogły liczyć na fachową pomoc doradców Kredyt Inkaso przy wyborze najkorzystniejszego dla nich sposobu spłaty długu.

www.kredytinkaso.pl

Aktualności