21 lutego 2017

Kolejny zwiastun II edycji Konferecji April Consumer Credit Days

II edycja Konferencji

APRIL CONSUMER CREDIT DAYS

27 – 28 kwietnia 2017 r. / Hotel Narvil Conference & Spa / Serock, koło Warszawy

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami konferencją

– April Consumer Credit Days 2017 –

serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu branżowym, poświęconym problemom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer.

Konferencja April Consumer Credit Days 2017 jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów na tematy związane z zarządzaniem ryzykiem kredytowym.

Możemy zdradzić, że naszą kolejną propozycją na tegorocznej konferencji będzie dyskusja poświęcona innowacjom i nowościom zaproponowanym dla B2C w branży zarządzania należnościami. W panelu tym będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z przeglądem najciekawszych FinTechów. Oprócz tego, panel ten będzie wzbogacony o raport dotyczący skutków reformy komorniczej, uwieńczony debatą prawną, przedstawiającą te skutki w praktyce.
Różne punkty widzenia, z których podjęta zostanie dyskusja będą ciekawą propozycją zarówno dla ekspertów jak i kadry zarządzającej z obszaru zarządzania należnościami w sektorze Business to Consumer.

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia: www.accd.pl .
Zachęcamy również do wcześniejszej rejestracji, w ramach której otrzymają Państwo korzystniejsze warunki uczestnictwa. Przypominamy, że pierwsza rejestracja potrwa tylko do 15 marca 2017 r.

Zarejestruj się już dziś!

www.accd.pl/rejestracja/

Aktualności , , , ,