15 marca 2022

Kancelaria Windykacyjna MS Michał Starzyński nowym Członkiem Zwyczajnym Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami!

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że Kancelaria Windykacyjna MS Michał Starzyński jest oficjalnym Członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami!

Od 2011 roku Kancelaria prowadzi działania zmierzające do odzyskiwania wierzytelności od dłużników. Skupiamy się przede wszystkim na wizytach bezpośrednich w miejscu zamieszkania bądź w siedzibie dłużnika. W ramach swoich struktur dysponuje licznym zespołem windykatorów terenowych co pozwala prowadzić skutecznie działania w całej Polsce. W Kancelarii znajdują się także adwokaci i radcowie prawni, którzy w razie potrzeby prowadzą postępowania sądowe, a także sprawy karne. Detektywi mogą dokonywać ustaleń co do ukrytego i przepisanego majątku przez dłużników, a także obserwacji.

Sprawy, które obsługuje Kancelaria są to wszelkie roszczenia finansowe, gdzie występuje relacja wierzyciel – dłużnik. Mogą to być przykładowo niezapłacone faktury, pożyczki prywatne, alimenty, stosunki najmu, zwroty zaliczek i zadatków od wykonawców, zadośćuczynienia i grzywny, zaległe wynagrodzenia za pracę czy kaucje gwarancyjne.

Klientami Kancelarii są zarówno duże podmioty gospodarcze jak również zwykłe osoby fizyczne borykające się z brakiem spłaty zadłużenia przez dłużników.

Więcej: ww.mswindykacja.pl

Aktualności , , ,