16 lipca 2019

Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. nowym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,

niezmiernie miło nam poinformować, że firma Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. została Członkiem Zwyczajnym naszej Organizacji!

Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. posiada jeden z największych zespołów prawniczych na rynku Trójmiejskim, w skład którego wchodzą radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy restrukturyzacyjni. Zespół Kancelarii tworzą także wybitni eksperci z zakresu bankowości, posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami oraz w pozyskiwaniu inwestorów.

Specjalizuje się w transakcjach na rynkach kapitałowych Polski i krajów Unii Europejskiej. Z sukcesem doradza Klientom przy transakcjach obrotu wierzytelnościami oraz przy pozyskiwaniu finansowania w drodze emisji obligacji prywatnych, jak i publicznych.

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc dla przedsiębiorców zainteresowanych restrukturyzacją. Wspiera Klientów w negocjacjach, wdrożeniu optymalnych procedur restrukturyzacyjnych, a także w pozyskaniu finansowania.

Z racji obsługi podmiotów branży finansowej, w tym podmiotów z rynku regulowanego Kancelaria zapewnia najwyższej jakości zgodność działań i procedur z obowiązującymi przepisami m.in. w obszarze prawa rynku kapitałowego, ochrony konkurencji i konsumentów oraz danych osobowych.

http://kancelariarybszleger.pl/

Aktualności ,