6 marca 2018

II posiedzenie Rady Programowej ACCD 2018 już za nami!

Szanowni Państwo,
w dniu 2 marca br. w Warszawie odbyło się II posiedzenie Rady Programowej Konferencji ACCD 2018.

APRIL CONSUMER CREDIT DAYS (26-27 kwietnia 2018 r.)
HOTEL WARSZAWIANKA CENTRUM KONGRESOWE
Jachranka 77, Serock, k. Warszawy

to konferencja poświęcona aspektom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer.
Poszczególne panele ACCD 2018 skupią się wokół takich zagadnień, jak: trendy gospodarcze w 2018 roku, bieżące zmiany prawne, RODO – status quo, innowacyjne produkty i narzędzia IT wspierające branżę finansową, kryptowaluty czy etyka w branży finansowej.
Organizatorzy wraz z Członkami Rady Programowej (https://accd.pl/rada-programowa/2018/) skupili się nad dopięciem spraw związanych z pozyskaniem wybitnych głosów eksperckich z rynku finansowego w Polsce i dopracowaniem finalnego draftu agendy wydarzenia.

W czasie III edycji ACCD, w prelekcjach i debatach nie zabraknie takich tematów, jak:
  • Wartość, zmiany, perspektywy na rynku konsumenckim – mające wpływ na sektor B2B,
  • Dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne a branża zarządzania wierzytelnościami,
  • Bezpieczeństwo danych a przedsiębiorstwa finansowe,
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów w firmach,
  • Etyka w finansach, finanse otoczone etyką,
  • i wiele, wiele winnych ciekawych, jątrzących i inspirujących spojrzeń na aspekty związane z zarządzaniem należnościami w sektorze B2C.

ACCD 2018 jest źródłem najbardziej aktualnej wiedzy o polskim i zagranicznym rynku konsumenckim! Konferencja, jako szeroko rozpoznawane wydarzenie, ma znaczący wpływ na pracę wielu przedsiębiorstw na rynku zarządzania należnościami. W pierwszej edycji konferencji udział wzięło ponad 220 uczestników reprezentujących 100 różnych instytucji.

II edycja ugruntowała sukces tego wydarzenia i na stałe wpisała Konferencję w kalendarz ważnych wydarzeń na rynku finansowym (https://pzzw.pl/sukces-konferencji-april-consumer-credit-days-2/).

Zachęcamy do rejestracji uczestnictwa w April Consumer Credit Days 2018 oraz śledzenia aktualności na profilach ACCD w mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook oraz na stronie www.accd.pl.

Szczegóły wydarzenia, warunki uczestnictwa oraz formularz rejestracyjny do udziału w wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie: https://accd.pl/rejestracja/ (do 15 marca br. obowiązuje niższa cena uczestnictwa).

Zapraszamy!

Organizatorzy:

PZZW-logozoomeventspzip-1

Aktualności , , , , , , ,