16 lutego 2017

I posiedzenie Rady Programowej Konferencji April Consumer Credit Days 2017!

 

Pierwsze posiedzenie Rady Programowej Konferencji April Consumer Credit Days 2017

Pierwsze spotkanie Rady Programowej konferencji April Consumer Credit Days, organizowane przez Polski Związek Windykacji, Związek Firm Pożyczkowych oraz firmę Zoomevents odbyło się 12 stycznia br. w Restauracji Trattoria da Antonio w Warszawie. Spotkaliśmy się, aby, podsumowując ubiegłoroczną edycję, zaproponować jeszcze ciekawsze tematy, uzyskać cenne podpowiedzi, co do wystąpień ekspertów i praktyków. Rok 2017 przynosi wiele przełomowych wydarzeń w branży konsumenckiej, jak wprowadzenie dyrektywy PSD2 czy zastosowanie nowych regulacji dotyczących działalności instytucji pożyczkowych w Polsce. Tematy ważne i warte podniesienia do dyskusji to również: cyberprzestępczość w obszarze Consumer Credit, fintech i optymalizacja procesu zarządzania informacją, a także innowacyjne narzędzia modelujące zarządzanie ryzykiem kredytowym w instytucjach finansowych (B2C).

Ideą przewodnią konferencji April Consumer Credit Days, która odbędzie się 27-28 kwietnia 2017 r. w Hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku k. Warszawy są zmiany w branży windykacji. Poruszone zostaną zagadnienia takie jak:

  1. Aktualna sytuacja na rynku Consumer Credit.
  2. Zarządzanie informacją.
  3. Zarządzanie ryzykiem kredytowym i narzędzia modelujące tę działalność.
  4. Innowacje w branży windykacji.

Wszystkie panele tematyczne oraz debaty będą miały na celu ukazanie zasadniczych dla branży finansowej związanej z obszarem konsumenckim zmian, w wielu obszarach, z różnych punktów widzenia.

Pełen skład Rady Programowej znajduje się na stronie: http://accd.pl/pl/rada-programowa/

Aktualności , , , , , , , , , ,