5 kwietnia 2017

EWRA Sp. z o.o. nowym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma EWRA Sp. z o.o. została zrzeszona w poczet Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

EWRA Sp. z o.o.

Nadrzędnym celem spółki EWRA Sp. z o.o. jest świadczenie usług windykacyjnych dla sektora B2B na ponadprzeciętnym poziomie, z poszanowaniem relacji biznesowych. Firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie i ekspercka wiedza. EWRA nie stawia na ryzykowne innowacje, ponieważ najważniejsze dla nich jest bezpieczeństwo ich Klientów. Spółka oferuje indywidualne podejście i rozwiązania szyte na miarę, a w ich ofercie znajduje się tylko to, na czym naprawdę się znają i czym zajmują się od wielu lat.

Prezesem Zarządu jest Pan Maciej Ziemski, który od wielu lat związany jest z branżą windykacyjną, zarówno w obszarze windykacji na zlecenie jak i obrotu wierzytelnościami. Pan Maciej jest również pomysłodawcą i współtwórcą kilku spółek działających w obszarze windykacji B2B, aktualnie związany wyłączenie ze spółką EWRA Sp. z o.o.
Wśród najważniejszych doświadczeń wymienia liczne restrukturyzacje procesów wewnętrznych Klientów w zakresie zarządzania należnościami, nawiązanie i koordynację współpracy z wiodącymi ubezpieczycielami należności na polskim rynku a także budowę od podstaw spółki, w której działa.

http://ewra.pl/

Aktualności , , ,