10 października 2016

Drugie posiedzenie Rady Programowej NCCD 2016!

Rada Programowa trzeciej edycji konferencji November Credit & Collection Days po raz kolejny spotkała się we wspólnym gronie 6 października 2016 roku. W wyniku posiedzenia sformułowane zostały ostateczne tematy większości prelekcji.

“Szerokie spektrum tematów poruszanych na konferencji, od kwestii makroekonomicznych jak wpływ wydarzeń w odległych zakątkach świata po sprawy mikroekonomiczne czyli np. zmiany i nowelizacje w legislacji, z pewnością sprawi, że udział w wydarzeniu będzie cennym doświadczeniem dla każdego przedstawiciela branży Credit & Collection” – powiedział Rafał Hermański, Członek Zarządu Polskiego Związku Windykacji i właściciel INKASO Hermański.

W programie wydarzenia znajdą się aż trzy debaty. Pierwsza poświęcona będzie optymalnemu doborowi dostawców dla działów zarządzania ryzykiem kredytowym, druga ujawni międzynarodowe różnice w zarządzaniu wierzytelnościami, a trzecia dotknie ważkich i najbardziej aktualnych zagadnień prawnych m.in. w kontekście działalności komorników.

Zaplanowane prelekcje pozwolą odpowiedzą na takie pytania jak: czy możliwy jest lean w windykacji i na czym może polegać w praktyce? Jak jakość komunikacji z dłużnikiem przekłada się na skuteczność windykacji? Co łączy windykatorów i PokemonGO? Jakie konsekwencje dla branży niesie pakiet Morawieckiego?

Zachęcamy do zapoznania się z agendą konferencji i komentowania tematów pod wpisem.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie oraz zachęcamy do obserwowania profili NCCD w mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook.

IMG_9289

IMG_9306

IMG_9322

IMG_9336

IMG_9341

IMG_9343

Aktualności , , , , , ,