3 czerwca 2017

Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. k. nowym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności została zrzeszona w poczet Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności Sp. z o.o. Sp. k.

Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności (DKOW) to marka, która powstała w 2008 r. Aktualnie DKOW prowadzi działalność w formie spółki komandytowej. Twórcą marki i zarazem założycielem spółki jest Rafał Ponichtera, radca prawny, który od 2001 r. zajmuje się procesami zarządzania wierzytelnościami. Zakres działalności to przede wszystkim kompleksowa obsługa wierzytelności indywidualnych jak i masowych z sektora B2B. Ponadto spółka specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń w stosunku do członków zarządu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, obsługą wierzytelności poegzekucyjnych, due dilligence portfeli wierzytelności.

Ponadto od 2013 r. Spółka poszerzyła swoją działalność o problematykę prawa administracyjnego związanego z prawną ochroną nieruchomości.

Spółka zrzeszona jest w Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej.

Kładąc nacisk na stały rozwój i poszerzanie swoich kompetencji, firma rozwija istniejące i wdraża nowe rozwiązania technologiczne, które znacznie ułatwiają komunikację i funkcjonowanie spółki zarówno na płaszczyźnie firma-klient jak i w wewnętrznych strukturach.

www.dkow.pl/

Aktualności , , ,