12 stycznia 2018

Dial Tone Sp. z o.o. nowym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma Dial Tone Sp. z o.o. została zrzeszona w poczet Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.

 

Dial Tone Sp. z o.o.

Dial Tone Sp. z o.o. to firma wyspecjalizowana w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie kompleksowej windykacji wierzytelności, łącznie z profesjonalną windykacją terenową, windykacją sądową i wsparciem egzekucji komorniczej. Spółka obsługuje Klientów instytucjonalnych z segmentów B2C oraz B2B, liderów branż, takich jak ubezpieczenia, bankowość, telekomunikacja oraz usługi pożyczkowe.

Dial Tone sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie rozpoczęła działalność operacyjną w 2012 roku. Firma od początku istnienia stawiała na innowacyjność,  budowanie narzędzi optymalizujących proces windykacji, a zarazem przyjaznych dla partnerów biznesowych. W roku 2012 spółka rozpoczęła projekt unijny pt.” Budowa społeczeństwa informacyjnego, wzrost konkurencyjności  poprzez wdrożenie portalu partnerskiego do realizacji procesów B2B w firmie Dial Tone Sp. z o.o.”, który zakończył się w lutym 2014. Celem projektu było zbudowanie na bazie nowoczesnej technologii informatycznej systemu, dzięki któremu znacznie przyspieszono rozwój firmy. Wraz z budową infrastruktury oraz rozwojem organizacyjnym firma stała się jednym z liderów wśród podmiotów windykacyjnych działających na zlecenie. Klientami firmy są głównie podmioty z branży ubezpieczeniowej, bankowej, telekomunikacyjnej, pożyczkowej oraz wydawniczej.

Założycielem oraz Prezesem firmy Dial Tone sp. z o.o. jest Pani Barbara Kiełt- Wielgosz. Z obszarem windykacji należności związana od ponad 18 lat. Ekspert i trener technik windykacyjnych z bogatym doświadczeniem w zakresie budowy systemów windykacyjnych i bezpieczeństwa informatycznego. Dial Tone Sp. z o.o. tworzyła od samych podstaw poprzez utworzenie struktur windykacyjnych, opracowanie innowacyjnego systemu windykacyjnego w ramach projektu unijnego oraz pozyskanie Klientów do obsługi.

www.dialtone.pl

Aktualności , , , ,