17 listopada 2015

Znak jakości „Laur Eksperta” dla ICG – International Consulting Group

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że produkt ICG – Międzynarodowa Windykacja Należności” zgłoszony do Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego uzyskał  Znak Jakości „Laur Eksperta”.

Założeniem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które „dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych ofert dostępnych na rynku, są oryginalne, interesujące, godne polecenia Klientom”.

9 listopada 2015 roku w Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”, podczas której przedstawiciele Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości, wręczyli certyfikaty poświadczające nadanie Znaków Jakości „Laur Eksperta” przedstawicielom ponad 80 firm z całej Polski – w tym dla firmy ICG za produkt ” Międzynarodowa Windykacja Należności”. Naszą firmę reprezentowała Dyrektor Alicja Hapke.

IMG_24041

 

Cieszymy się, że produkt  został wyróżniony i tak wysoko oceniony przez kapitułę Konkursu.

Wyróżnienie to jest źródłem dumy, ale także motywacją do dalszego podnoszenia atrakcyjności oferty firmy ICG – International Consulting Group dla Klientów.

logo_jpg1

 

Aktualności